Stellenangebot: Technik Serwisu Turbin Wiatrowych

ENERTRAG SE

Cottbus, Dauerthal, deutschlandweit, Lübeck, Mücke, Neubrandenburg, Prenzlau, Wörrstadt Vollzeit Keine Angabe

Technik Serwisu Turbin Wiatrowych

Über uns

Firma ENERTRAG Service GmbH oferuje niezależne od producenta usługi serwisowe i konserwacyjne dla turbin wiatrowych.
Nasz zespół serwisowy, obejmujący ponad 150 pracowników, monitoruje i zapewnia bezawaryjną pracę około 650 turbin wiatrowych w całej Europie.
Obecność zespołów serwisowych w Niemczech a także działających na arenie międzynarodowej zespołów zajmujących się wymianą głównych komponentów zapewnia wszystkim turbinom optymalną obsługę, zgodnie z ich potrzebami.

Ihre Aufgaben

  • Serwis, konserwacja, analiza oraz usuwanie usterek w turbinach wiatrowych
  • Weryfikacja działania, regulacja, naprawa podzespołów elektrycznych, mechanicznych i hydraulicznych
  • Dokumentacja wykonanych prac
  • Wdrażanie ulepszeń technicznych
  • Przestrzeganie standardów firmy w zakresie jakości, bezpieczeństwa, dbania o środowisko

Ihr Profil

  • Ukończonej szkoły o profilu technicznym, kierunek elektryk, mechanik, mechatronik lub pokrewne
  • Doświadczenia w branży energetyki wiatrowej, umiejętności czytania ze zrozumieniem instrukcji / schematów technicznych
  • Gotowości do dalszego poszerzania wiedzy
  • Umiejętności pracy w zespole, elastyczności, odpowiedzialności za siebie i innych
  • Kompletu podstawowych dokumentów uprawniających do pracy w turbinach wiatrowych (GWO, uprawnienia elektryczne, UDT - suwnice, podesty ruchome)
  • Gotowości do wyjazdów służbowych w systemie rotacyjnym po terytorium Niemiec 3 tygodnie pracy / 9 dni wolnego
  • Prawa jazdy kategorii B lub BE
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej B1, mile widziana znajomość języka niemieckiego (duży atut)
  • Dyspozycyjności w weekendy i święta